//
A
A+
A++
A
A

Podlaski Festiwal Smaków i Podróży - występ zespołów zespoły Mielniczanie i NowinaPodlaski Festiwal Smaków i Podróży to trzydniowa impreza promocyjna, która skierowana była przede wszystkim do mieszkańców stolicy. Odbyła się w dniach 4-6 kwietnia w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Galerię w tym czasie odwiedziło około 78 tysięcy klientów.

Stoisko promocyjne Gminy MielnikWielu z nich wstąpiło na poziom -1, gdzie swoje stoiska mieli wystawcy z województwa podlaskiego, w tym gmina Mielnik. Tu można było dowiedzieć się, dlaczego warto przyjechać w nasze tereny, gdzie przenocować i zjeść. Odwiedzających nasz punkt interesowały m.in. kolorowe wielkanocne pisanki przygotowane przez panie z naszej gminy, przyszłość Parku Trylogia oraz atrakcje przygotowane na cykliczne imprezy kulturalne. Stoisko promocyjne Gminy MielnikDopytywali zarówno o aktywny, jak też bardziej leniwy wypoczynek w gminie Mielnik.

Klienci CH Blue City mieli okazje nie tylko odwiedzić stoiska promocyjne. Na scenie rozstawionej przy fontannach odbywały się liczne gry i atrakcje, prowadzący Festiwal opowiadał ciekawostki o różnych rejonach województwa podlaskiego. Nie obyło się też bez występów artystycznych. Naszą gminę wokalnie reprezentowały zespoły Mielniczanie i Stoisko promocyjne Gminy MielnikNowina.

W Podlaskim Festiwalu Smaków i Podróży jako wystawcy uczestniczyli także m.in.: województwo podlaskie, Urząd Miejski w Łomży, Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki, Lokalna Grupa Działania Puszcza Białowieska, gmina Supraśl.

 

Podlaski Festiwal Smaków i Podróży - Galeria Blue City

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Akceptuję cieasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information