//
A
A+
A++
A
A

Podlaski Festiwal Smaków i Podróży - występ zespołów zespoły Mielniczanie i NowinaPodlaski Festiwal Smaków i Podróży to trzydniowa impreza promocyjna, która skierowana była przede wszystkim do mieszkańców stolicy. Odbyła się w dniach 4-6 kwietnia w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Galerię w tym czasie odwiedziło około 78 tysięcy klientów.

Stoisko promocyjne Gminy MielnikWielu z nich wstąpiło na poziom -1, gdzie swoje stoiska mieli wystawcy z województwa podlaskiego, w tym gmina Mielnik. Tu można było dowiedzieć się, dlaczego warto przyjechać w nasze tereny, gdzie przenocować i zjeść. Odwiedzających nasz punkt interesowały m.in. kolorowe wielkanocne pisanki przygotowane przez panie z naszej gminy, przyszłość Parku Trylogia oraz atrakcje przygotowane na cykliczne imprezy kulturalne. Stoisko promocyjne Gminy MielnikDopytywali zarówno o aktywny, jak też bardziej leniwy wypoczynek w gminie Mielnik.

Klienci CH Blue City mieli okazje nie tylko odwiedzić stoiska promocyjne. Na scenie rozstawionej przy fontannach odbywały się liczne gry i atrakcje, prowadzący Festiwal opowiadał ciekawostki o różnych rejonach województwa podlaskiego. Nie obyło się też bez występów artystycznych. Naszą gminę wokalnie reprezentowały zespoły Mielniczanie i Stoisko promocyjne Gminy MielnikNowina.

W Podlaskim Festiwalu Smaków i Podróży jako wystawcy uczestniczyli także m.in.: województwo podlaskie, Urząd Miejski w Łomży, Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki, Lokalna Grupa Działania Puszcza Białowieska, gmina Supraśl.

 

Podlaski Festiwal Smaków i Podróży - Galeria Blue City

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk