//
A
A+
A++
A
A

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

od dnia 16 lipca 2012r. do 10 sierpnia 2012r.

(poniedziałek - piątek)


Odjazd Odjazd
Mielnik (spod szkoły) Mielnik (spod szkoły)  
8.05 - Mętna       14.30 - w kierunku:   Mętna
8.15 - Wilanowo Wilanowo
8.20 - Tokary Tokary
8.25 - Koterka Koterka
8.35 - Adamowo Adamowo
8.45 - Radziwiłłówka Radziwiłłówka
8.50 - Moszczona Królewska Moszczona Królewska
8.55 - Maćkowicze Maćkowicze
9.00 - Osłowo Osłowo
9.15 - Niemirów 15.25 - w kierunku:    Mielnik (Przedmieście)
9.20 - Sutno Sutno
9.25 - Mielnik (Przedmieście) Niemirów



Dodatkowo w każdy czwartek:

  • wyjazd do Siemiatycz - 9:25 (przystanek PKS w Mielniku)
  • wyjazd z Siemiatycz - 13:30 (przystanek na "Manhattanie")

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk