//
A
A+
A++
A
A

Wójt Adam Tobota oraz Włodzimierz Filipowicz z PRBW dniu dzisiejszym w Mielniku gościł redaktor Polskiego Radia Białystok Włodzimierz Filipowicz. Podczas tej wizyty nadawany był cykl 6 transmisji "na żywo", w których to wypowiadali się przedstawiciele naszej gminy. Tematy rozmów dotyczyły głównie tego, czym nasza gmina może się pochwalić. Była mowa m.in. o budowie kanalizacji w Mielniku, złożach kredy oraz wód wysokozmineralizowanych, budowie uzdrowiska oraz parku historycznego "Trylogia".

Transmitowane nagrania dostępne są do wysłuchania na stronie Polskiego Radia Białystok.

 

line

 

polskie radio bialystokW czwartek 5 lipca na antenie Radia Białystok nadawane będą informacje z Gminy Mielnik. Wejścia "na żywo" przewidziane są na godz. 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 12:45, 13:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego słuchania.

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk