//
A
A+
A++
A
A

Dni MudnuruGmina Mielnik jako jedyna jednostka samorządu terytorialnego została zaproszona i miała okazję prezentować się 6 maja w centrum Białegostoku. Przyczyną tego zaproszenia była bogata kolekcja rekwizytów z ekranizacji Trylogii, która jest w posiadaniu naszej gminy. Pierwszy raz zostały też zaprezentowane mundury i inne eksponaty z najnowszego filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920". Stoisko gminy Mielnik cieszyło się ogromnym zainteresowaniem całych rodzin. Wszyscy chętnie podziwiali stroje, przymierzali je, zadawali mnóstwo pytań o powstający w Mielniku Park Historyczny. Każdy też mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które dla ułatwienia da się pobrać ze strony internetowej naszej gminy. Było to doskonałą okazją do promowania samej gminy oraz wszelkich planów inwestycyjnych i kulturalnych.

Zdjęcia odwiedzających targi »

 

Informacje w mediach:

 

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk