//
A
A+
A++
A
A

Wyniki wyborów Wójta Gmina Mielnik (w nawiasie podana liczba otrzymanych głosów):

  • KOROL Michał (42)
  • PYTEL Sławomir (111)
  • SAWA Wiesław (7)
  • SZAREK Zdzisław (100)
  • SZEWELUK Marian Tadeusz (226)
  • TOBOTA Adam (514)
  • WICHOWSKI Eugeniusz (575)

Kandydatami na Wójta Gminy Mielnik w ponownym głosowaniu, które odbędzie się 30 listopada 2014r. są: Tobota Adam i Wichowski Eugeniusz.

Protokół Gminnej Komisji Wyborczej w Mielniku z wyborów Wójta Gminy Mielnik »»

 

Wyniki wyborów do Rady Gminy Mielnik (w nawiasie podana liczba otrzymanych głosów):

Okręg wyborczy nr 1 (Adamowo, Adamowo-Zastawa, Mętna, Poręby):

    • LEONIUK Sławomir (36)
    • ŁAWIŃSKA Marta (0)
    • DZIĘCIOŁ Iwona Agata (11)
    • PIOTROWSKI Wiesław (28)
    • GACKI Artur (29)

Okręg wyborczy nr 2 (Tokary, Koterka):

    • ZALEWSKI Kamil Adrian (43)
    • HRUŚWICKI Franciszek (31)
    • SOSZKO Antoni (30)
    • ZAZULIŃSKA Arleta (2)

Okręg wyborczy nr 3 (Wilanowo):

    • DANILUK Dorota (9)
    • TEREBUN Witold (40)
    • PANASIUK Michał (7)
    • DEKARZ Barbara (45)
    • ŻORNACZUK Mikołaj (11)

Okręg wyborczy nr 4 (Mielnik:ul. Brzeska od Nr 1 do Nr 47 (nr nieparzyste) od Nr 2 do Nr 82 (nr parzyste), ul. Uroczysko, ul. Mostowa, ul. Zamiejska, ul. Piaskowa)

    • SIDEWICZ Krystyna (12)
    • NIKITOROWICZ Krzysztof (46)
    • PANIEŃSKA Sylwia Teresa (5)
    • SZAREK Zdzisław (6)
    • ŚNIEŻKO Tomasz (21)
    • WIERZBA Katarzyna (7)
    • NIKOŁAJUK Iwona (1)

Okręg wyborczy nr 5 (Mielnik:ul. Brzeska od Nr 49 do Nr 79 (nr nieparzyste) od Nr 84 do Nr 104 (nr parzyste), ul. Biała, ul. Bugowa, ul. Widokowa, Plac Kościuszki, ul. Królewska Nr 1,2,4, ul. Krótka, ul. Strażacka, ul. Tarasowa, ul. Ogrodowa):

    • HYNDZA Mariusz (19)
    • SYMONOWICZ Henryk Adam (26)
    • DZIERZKOWSKI Leszek Andrzej (6)
    • DOBRZANIECKI Paweł (20)
    • ZDUNIEWICZ Jan (25)
    • KOROL Michał (20)
    • SAWA Wiesław (6)

Okręg wyborczy nr 6 (Mielnik:ul. Stary Trakt, ul. Duboisa, ul. Królewska od Nr 5 do końca numeracji, ul. Graniczna, ul. Przemysłowa, ul. Brzeska od Nr 106 do Nr 116B):

    • CHARKO Joanna (11)
    • URBAŃSKA Maria (16)
    • KOPYTIUK Tomasz (15)
    • KWIATKOWSKA Elżbieta (34)
    • SZYMAŃSKI Jarosław Sylwester (10)
    • WIERZBA Andrzej (37)

Okręg wyborczy nr 7 (Mielnik:ul. Górna, ul. Popław, ul. Sadowa, ul. Zaszkolna, ul. Brzeska od Nr 118 do Nr 166 (nr parzyste) od Nr 81 do Nr 99 (nr nieparzyste), ul. Zamkowa, ul. Ścianka, ul. Cerkiewna):

    • CHARKIEWICZ Maria (15)
    • SZULC Małgorzata Maria (11)
    • BARANOWSKI Ryszard (10)
    • TERPIAŁ Janusz Stanisław (20)
    • BUKREWICZ Mateusz (29)
    • NOWACKI Karol Jan (11)
    • WARSZYCKI Adam (0)
    • KASPERUK Sławomir (11)

Okręg wyborczy nr 8 (Mielnik:ul. Miodowa, ul. Polna, ul. Wesoła, ul. Zacisze, ul. Brzeska od Nr 168 do Nr 232 (nr parzyste) od Nr 101 do Nr 153 (nr nieparzyste), ul. Tarniny, Grabowiec):

    • KIERKOWICZ Jerzy (7)
    • BAJENA Tomasz (29)
    • IWANOWSKI Marek (4)
    • KRÓL-SYMONOWICZ Sylwia (33)
    • TOBOTA Kazimierz (37)
    • ZWIERZYŃSKI Kazimierz (0)
    • MIROWSKI Marek (1)

Okręg wyborczy nr 9 (Niemirów: ul. Brzeska, ul. Cmentarna, ul. Kapliczysko, Plac ks. Michała Olszewskiego, Plac Wyzwolenia, ul. Szpitalna, ul. Zamkowa):

    • PYTEL Sławomir (0)
    • PATKOWSKI Józef (20)
    • BUTKIEWICZ Franciszek (52)
    • SAWA Wacław (0)

Okręg wyborczy nr 10 (Sutno):

    • MALON Wacław Antoni (39)
    • MORMOL Maciej (47)

Okręg wyborczy nr 11 (Osłowo, Wajków):

    • BONDA Barbara (15)
    • DROZDOWSKI Stanisław (22)
    • WEREMJEWICZ Jerzy (46)
    • SOBOTA Zofia (12)

Okręg wyborczy nr 12 (Moszczona Królewska, Końskie Góry):

    • SELWESTROWICZ Jarosław (34)
    • TROC Stefan (33)
    • SZPAKOWSKI Piotr Franciszek (65)
    • ŁUBKO Barbara (11)

Okręg wyborczy nr 13 (Maćkowicze, Stankowicze, Kudelicze, Olchowicze):

    • PAŹDZIOR Marek (38)
    • DACIUK Anna (26)
    • IWANOWSKA Beata Anna (5)
    • PANASIUK Galina (2)
    • PURA Paweł Grzegorz (39)
    • BOBIŃSKI Tadeusz (1)

Okręg wyborczy nr 14 (Radziwiłłówka):

    • DZWONNIK Henryk (4)
    • BUJANOWICZ Jan (20)
    • POGREBNIAK Olga (31)
    • SZTEJMIEC Teresa (9)
    • MIROWSKI Piotr (0)

Okręg wyborczy nr 15 (Homoty, Pawłowicze, Oksiutycze)

    • KAMIEŃSKA Janina (22)
    • KOŻUCHOWSKI Lucjan (46)
    • REMESZ Wiesław (42)
    • TURCZUK Anna (1)
    • SAWA Zuzanna Grażyna (1)

Protokół Gminnej Komisji Wyborczej w Mielniku z wyborów do Rady Gminy Mielnik »»

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Akceptuję cieasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information