//
A
A+
A++
A
A

 

strona

 

Witamy serdecznie na nowej stronie naszej Gminy. Głównym założeniem stworzenia tej strony było uzyskanie większej przejrzystości, a także większej funkcjonalności.

Nowa strona została stworzona nie dla samej idei, lecz dla Was drodzy odwiedzający abyście mogli w szybki i prosty sposób mieć zawsze bieżące informacje dotyczące tego, co dzieje się w naszej gminie. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania  i będzie stanowiła nowoczesne źródło informacji o nas, a także pozwoli zaoszczędzić wasz czas i zapewni profesjonalną obsługę.

Wójt Adam Tobota

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Akceptuję cieasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information