//
A
A+
A++
A
A

 

strona

 

Witamy serdecznie na nowej stronie naszej Gminy. Głównym założeniem stworzenia tej strony było uzyskanie większej przejrzystości, a także większej funkcjonalności.

Nowa strona została stworzona nie dla samej idei, lecz dla Was drodzy odwiedzający abyście mogli w szybki i prosty sposób mieć zawsze bieżące informacje dotyczące tego, co dzieje się w naszej gminie. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania  i będzie stanowiła nowoczesne źródło informacji o nas, a także pozwoli zaoszczędzić wasz czas i zapewni profesjonalną obsługę.

Wójt Adam Tobota

Kontakt

Budynek Urzędu Gminy Mielnik

Urząd Gminy Mielnik

ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

tel. 85 65 65 861, 85 65 77 003

fax 85 657 71 21

NIP 544-100-15-40

E-mail: gmina@mielnik.com.pl

Dane teleadresowe Urzędu Gminy Mielnik

Informacja turystyczna

ul. Brzeska 71, 17-307 Mielnik

(w budynku Ośrodka Dziejów Ziemi Mielnickiej)

tel. 85 65 77 100

E-mail: it@mielnik.com.pl

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk