Gmina Mielnik - Aktualności

Nowa strona internetowa Urzędu Gminy

 

strona

 

Witamy serdecznie na nowej stronie naszej Gminy. Głównym założeniem stworzenia tej strony było uzyskanie większej przejrzystości, a także większej funkcjonalności.

Nowa strona została stworzona nie dla samej idei, lecz dla Was drodzy odwiedzający abyście mogli w szybki i prosty sposób mieć zawsze bieżące informacje dotyczące tego, co dzieje się w naszej gminie. Mamy nadzieję, że spełni ona wasze oczekiwania  i będzie stanowiła nowoczesne źródło informacji o nas, a także pozwoli zaoszczędzić wasz czas i zapewni profesjonalną obsługę.

Wójt Adam Tobota

Serwis internetowy Gminy Mielnik używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information